S0402-56NJ3E
Przegląd produktów
Part Number: S0402-56NJ3E
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD
Arkusze danych: S0402-56NJ3E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0402-56NJ3E
Part Number S0402-56NJ3E Producent API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 100MA 1 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7651 pcs Arkusz danych S0402-56NJ3E.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0402
oceny - P @ Częstotliwość 21 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy S0402-56NJ3E 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 56nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.7GHz szczegółowy opis 56nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Aktualna ocena 100mA