S0402-3N3J3C
Przegląd produktów
Part Number: S0402-3N3J3C
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM
Arkusze danych: S0402-3N3J3C.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0402-3N3J3C
Part Number S0402-3N3J3C Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2620 pcs Arkusz danych S0402-3N3J3C.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0402
oceny - P @ Częstotliwość 18 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy S0402-3N3J3C 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 3.3nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 7GHz szczegółowy opis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 80 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Aktualna ocena 800mA