S0402-10NH1
Przegląd produktów
Part Number: S0402-10NH1
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Arkusze danych: S0402-10NH1.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje S0402-10NH1
Part Number S0402-10NH1 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 7878 pcs Arkusz danych S0402-10NH1.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 (1005 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Zastawianie Unshielded Seria S0402
oceny - P @ Częstotliwość 20 @ 250MHz
Opakowania Bulk Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy S0402-10NH1 10 BULK temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Alumina Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 250MHz
Indukcyjność 10nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.76mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 3.9GHz szczegółowy opis 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Aktualna ocena 475mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
S0402-10NH1S
S0402-10NH1S
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Na stanie: 1104 pcs
Pobieranie: S0402-10NH1S.pdf
RFQ
S0402-10NG3E
S0402-10NG3E
Producenci: API Delevan
Na stanie: 2672 pcs
Pobieranie: S0402-10NG3E.pdf
RFQ
S0402-10NH1B
S0402-10NH1B
Pobieranie: S0402-10NH1B.pdf
S0402-10NG3C
S0402-10NG3C
Na stanie: 753 pcs
Pobieranie: S0402-10NG3C.pdf
S0402-10NH1E
S0402-10NH1E