PTKM75R-894H
Przegląd produktów
Part Number: PTKM75R-894H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Arkusze danych: PTKM75R-894H.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM75R-894H
Part Number PTKM75R-894H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10777 pcs Arkusz danych PTKM75R-894H.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.300" Dia (33.02mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKMR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PTKM75R-894H BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 75µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.51mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz szczegółowy opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Aktualna ocena 8A
Obecny - Nasycenie 3.7A