PTKM50R-40SM
Przegląd produktów
Part Number: PTKM50R-40SM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD
Arkusze danych: PTKM50R-40SM.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM50R-40SM
Part Number PTKM50R-40SM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9001 pcs Arkusz danych PTKM50R-40SM.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKMR-SM
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard
Inne nazwy PTKM50R-40SM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 50µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.400" (10.16mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 13MHz szczegółowy opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.9A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Aktualna ocena 1.9A
Obecny - Nasycenie 560mA