PTKM25R-894
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTKM25R-894
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH
Arkusze danych: PTKM25R-894.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM25R-894
Part Number PTKM25R-894 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9630 pcs Arkusz danych PTKM25R-894.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKMR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PTKM25R-894 BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 25µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 8MHz szczegółowy opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 12.8A 8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Aktualna ocena 12.8A
Obecny - Nasycenie 6.6A