PTKM25R-121VM
Przegląd produktów
Part Number: PTKM25R-121VM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH
Arkusze danych: PTKM25R-121VM.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM25R-121VM
Part Number PTKM25R-121VM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6325 pcs Arkusz danych PTKM25R-121VM.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKMR-VM
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PTKM25R-121VM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 25µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.950" (24.13mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 6.5MHz szczegółowy opis 25µH Shielded Toroidal Inductor 6.34A 17 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max Aktualna ocena 6.34A
Obecny - Nasycenie 3.3A