PTKM250R-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTKM250R-121
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
Arkusze danych: PTKM250R-121.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM250R-121
Part Number PTKM250R-121 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9089 pcs Arkusz danych PTKM250R-121.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.850" Dia x 0.400" W (21.59mm x 10.16mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKMR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PTKM250R-121 BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 250µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 1MHz szczegółowy opis 250µH Shielded Toroidal Inductor 2.07A 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Aktualna ocena 2.07A
Obecny - Nasycenie 900mA