PTKM200-40SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTKM200-40SM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 200UH 1.12A 320 MOHM
Arkusze danych: PTKM200-40SM.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTKM200-40SM
Part Number PTKM200-40SM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 200UH 1.12A 320 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 14722 pcs Arkusz danych PTKM200-40SM.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
Zastawianie Shielded Seria PTKM-SM
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard
Inne nazwy DN3385
PTKM200-40SM BULK 100
PTKM20040SM
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 200µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.400" (10.16mm) Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz
szczegółowy opis 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.12A 320 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Aktualna ocena 1.12A Obecny - Nasycenie 300mA