PTHF75-894
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PTHF75-894
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH
Arkusze danych: PTHF75-894.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PTHF75-894
Part Number PTHF75-894 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 8A 23 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8581 pcs Arkusz danych PTHF75-894.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Zastawianie Shielded Seria PTHF
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PTHF75-894 BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Molybdenum Permalloy(MPP) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 75µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 3MHz szczegółowy opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 8A 23 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Aktualna ocena 8A
Obecny - Nasycenie 8A