PT50-1020-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PT50-1020-VM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PT50-1020-VM
Part Number PT50-1020-VM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 14253 pcs Arkusz danych
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.250" L x 0.700" W (31.75mm x 17.78mm)
Zastawianie Shielded Seria PT
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PT50-1020-VM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 50µH Wysokość - Siedzą (Max) 1.130" (28.70mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 7A 25 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Aktualna ocena 7A