PT300R-1500-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PT300R-1500-VM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH
Arkusze danych:
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PT300R-1500-VM
Part Number PT300R-1500-VM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 300UH 5.5A 100 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9253 pcs Arkusz danych
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.500" L x 0.800" W (38.10mm x 20.32mm)
Zastawianie Unshielded Seria PTR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PT300R-1500-VM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 300µH Wysokość - Siedzą (Max) 1.630" (41.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 300µH Unshielded Toroidal Inductor 5.5A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Aktualna ocena 5.5A