PT300-1750
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PT300-1750
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PT300-1750
Part Number PT300-1750 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 300UH 7.3A 75 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 14881 pcs Arkusz danych
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.750" Dia x 0.760" W (44.45mm x 19.30mm)
Zastawianie Shielded Seria PT
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PT300-1750 BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 300µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 300µH Shielded Toroidal Inductor 7.3A 75 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Aktualna ocena 7.3A