PT150R-2050HM
Przegląd produktów
Part Number: PT150R-2050HM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH
  • Wiadomość
Specyfikacje PT150R-2050HM
Part Number PT150R-2050HM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 12.3A 40 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16230 pcs Arkusz danych
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 2.050" Dia (52.07mm)
Zastawianie Unshielded Seria PTR
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PT150R-2050HM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 150µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.920" (23.37mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 12.3A 40 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Aktualna ocena 12.3A