PT150-1040HM
Przegląd produktów
Part Number: PT150-1040HM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PT150-1040HM
Part Number PT150-1040HM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 3.4A 100 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 15961 pcs Arkusz danych
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±15%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.040" Dia (26.42mm)
Zastawianie Shielded Seria PT
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy PT150-1040HM BULK 100 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 150µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.500" (12.70mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Aktualna ocena 3.4A