PD43R-182M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PD43R-182M
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.8UH 1.95A 64 MOHM
Arkusze danych: PD43R-182M.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PD43R-182M
Part Number PD43R-182M Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.95A 64 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70567 pcs Arkusz danych PD43R-182M.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Zastawianie Unshielded Seria PD43R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy PD43R-182M TR 1500 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.96MHz
Indukcyjność 1.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.138" (3.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 64 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 64 mOhm Max Aktualna ocena 1.95A
Obecny - Nasycenie 1.95A