P1812R-822G
API DelevanAPI Delevan
P1812R-822G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1812R-822G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM
  • Wiadomość
Specyfikacje P1812R-822G
Part Number P1812R-822G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 600MA 548 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28806 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Inne nazwy P1812R-822G TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 8.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 8.2µH Unshielded Inductor 600mA 548 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 548 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie 871mA