P1812R-682H
API DelevanAPI Delevan
P1812R-682H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1812R-682H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM
  • Wiadomość
Specyfikacje P1812R-682H
Part Number P1812R-682H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 52554 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Inne nazwy P1812R-682H TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 6.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 6.8µH Unshielded Inductor 600mA 472 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 472 mOhm Max Aktualna ocena 600mA
Obecny - Nasycenie 990mA