P1812R-222K
API Delevan Inc.API Delevan Inc.
P1812R-222K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1812R-222K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P1812R-222K
Part Number P1812R-222K Producent API Delevan Inc.
Opis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 85418 pcs Arkusz danych
Napięcie - Podział 1812 Stosowanie Unshielded
Rodzaj - Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria P1812R Stan RoHS Tape & Reel (TR)
oceny - Polaryzacja 1812 (4532 Metric)
Inne nazwy P1812R-222K TR
P1812R-222KTR
P1812R222K
Q2516421A
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Numer części producenta P1812R-222K
Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm) typ sprzętu 2.2µH
Częstotliwość - Test - Częstotliwość - samorezonansowa 268 mOhm Max
Rozszerzony opis 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268 mOhm Max 1812 (4532 Metric) ESR (Equivalent Series Resistance) ±10%
Średnica - ramię - Opis FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Czas zwłoki 1kHz DC Resistance (DCR) 1.697A
Aktualna ocena 850mA Obecny - Nasycenie Ferrite
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
P1812R-222G
P1812R-222G
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 850MA 268 MOHM
Na stanie: 25790 pcs
Pobieranie:
RFQ
P1812R-184H
P1812R-184H
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 120MA 8.4 OHM
Na stanie: 45937 pcs
Pobieranie:
RFQ
P1812R-222K
P1812R-222K
Producenci: API Delevan Inc.