P1812-122H
API DelevanAPI Delevan
P1812-122H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1812-122H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P1812-122H
Part Number P1812-122H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 39044 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Zastawianie Unshielded Seria P1812
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy P1812-122H TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.134" (3.40mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1.2µH Unshielded Inductor 1A 199 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 199 mOhm Max Aktualna ocena 1A
Obecny - Nasycenie 2.158A