P160-392JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P160-392JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM
Arkusze danych: P160-392JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P160-392JS
Part Number P160-392JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 850MA 170 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8782 pcs Arkusz danych P160-392JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Zastawianie Unshielded Seria P160
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard
Inne nazwy P160-392JS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 3.9µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.100" (2.54mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 3.9µH Unshielded Inductor 850mA 170 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Aktualna ocena 850mA
Obecny - Nasycenie 784mA