P1330-823J
API DelevanAPI Delevan
P1330-823J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P1330-823J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P1330-823J
Part Number P1330-823J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 362MA 1.38 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 58923 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Zastawianie Unshielded Seria P1330
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy P1330-823J TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 82µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.145" (3.68mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 82µH Unshielded Inductor 362mA 1.38 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.38 Ohm Max Aktualna ocena 362mA
Obecny - Nasycenie 150mA