HF1008R-270K
API DelevanAPI Delevan
HF1008R-270K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HF1008R-270K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 27NH 930MA 140 MOHM
Arkusze danych: HF1008R-270K.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HF1008R-270K
Part Number HF1008R-270K Producent API Delevan
Opis FIXED IND 27NH 930MA 140 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 43934 pcs Arkusz danych HF1008R-270K.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Zastawianie Unshielded Seria HF1008R
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 50MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy HF1008R-270K TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Non-Magnetic Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 50MHz
Indukcyjność 27nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.8GHz szczegółowy opis 27nH Unshielded Inductor 930mA 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Aktualna ocena 930mA