HF1008-911J
API DelevanAPI Delevan
HF1008-911J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HF1008-911J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM
Arkusze danych: HF1008-911J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HF1008-911J
Part Number HF1008-911J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 48788 pcs Arkusz danych HF1008-911J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Zastawianie Unshielded Seria HF1008
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy HF1008-911J TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 910nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 305MHz szczegółowy opis 910nH Unshielded Inductor 270mA 2.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.05 Ohm Max Aktualna ocena 270mA