HF1008-392G
API DelevanAPI Delevan
HF1008-392G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HF1008-392G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM
Arkusze danych: HF1008-392G.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HF1008-392G
Part Number HF1008-392G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 275MA 1.95 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 22704 pcs Arkusz danych HF1008-392G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Zastawianie Unshielded Seria HF1008
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy HF1008-392G TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 3.9µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 50MHz szczegółowy opis 3.9µH Unshielded Inductor 275mA 1.95 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max Aktualna ocena 275mA