ER1641-823KR
API DelevanAPI Delevan
ER1641-823KR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-823KR
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82UH 170MA 2.7 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-823KR
Part Number ER1641-823KR Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 170MA 2.7 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9774 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 1134-1191
1134-1191-2-MIL
1134-1191-MIL
ER1641-823KR-250 TR
ER1641823KR
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 82µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 10.5MHz szczegółowy opis 82µH Unshielded Inductor 170mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Aktualna ocena 170mA