ER1641-822KR
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-822KR
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-822KR
Part Number ER1641-822KR Producent API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 245MA 1.32 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 27075 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-822KR 2500 TR
ER1641-822KR-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 8.2µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 50MHz szczegółowy opis 8.2µH Shielded Molded Inductor 245mA 1.32 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.32 Ohm Max Aktualna ocena 245mA