ER1641-821KP
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-821KP
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 820NH 370MA 590 MOHM
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-821KP
Part Number ER1641-821KP Producent API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 370MA 590 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 36259 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-821KP 2500 TR
ER1641-821KP-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 820nH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 180MHz szczegółowy opis 820nH Shielded Molded Inductor 370mA 590 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max Aktualna ocena 370mA