ER1641-473KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-473KS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-473KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 47UH 195MA 2.11 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-473KS
Part Number ER1641-473KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 195MA 2.11 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 10111 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 1134-1163
1134-1163-2-MIL
1134-1163-MIL
ER1641-473KS-250 TR
ER1641473KS
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 47µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 27MHz szczegółowy opis 47µH Unshielded Inductor 195mA 2.11 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.11 Ohm Max Aktualna ocena 195mA