ER1641-222JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-222JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-222JS
Part Number ER1641-222JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 22628 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 44 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-222JS 2500 TR
ER1641-222JS-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 2.2µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 100MHz szczegółowy opis 2.2µH Shielded Molded Inductor 650mA 190 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Aktualna ocena 650mA