ER1641-164JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-164JP
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-164JP
Part Number ER1641-164JP Producent API Delevan
Opis FIXED IND 160UH 135MA 4.4 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 10938 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 55 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-164JP 2500 TR
ER1641-164JP-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 160µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 8MHz szczegółowy opis 160µH Shielded Molded Inductor 135mA 4.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max Aktualna ocena 135mA