ER1641-153JP
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-153JP
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 15UH 315MA 800 MOHM TH
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-153JP
Part Number ER1641-153JP Producent API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 315MA 800 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9849 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-153JP 2500 TR
ER1641-153JP-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 15µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 49MHz szczegółowy opis 15µH Shielded Molded Inductor 315mA 800 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Aktualna ocena 315mA