ER1641-124KS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-124KS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-124KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-124KS
Part Number ER1641-124KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 150MA 3.6 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 9264 pcs Arkusz danych
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria Military, MIL-PRF-39010/03, ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 55 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy 1134-1150
1134-1150-2-MIL
1134-1150-MIL
ER1641-124KS-250 TR
ER1641124KS
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 120µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 9.7MHz szczegółowy opis 120µH Unshielded Inductor 150mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Aktualna ocena 150mA