ER1641-123KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-123KM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-123KM
Part Number ER1641-123KM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 33032 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-123KM 2500 TR
ER1641-123KM-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 12µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 44MHz szczegółowy opis 12µH Shielded Molded Inductor 200mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Aktualna ocena 200mA