ER1641-103KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1641-103KM
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1641-103KM
Part Number ER1641-103KM Producent API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 220MA 1.62 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 32830 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Zastawianie Shielded Seria ER1641
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1641-103KM 2500 TR
ER1641-103KM-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 7 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 10µH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 46MHz szczegółowy opis 10µH Shielded Molded Inductor 220mA 1.62 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max Aktualna ocena 220mA