ER1025-04JP
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ER1025-04JP
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
Arkusze danych:
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ER1025-04JP
Part Number ER1025-04JP Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 27449 pcs Arkusz danych
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria ER1025
oceny - P @ Częstotliwość 33 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
Inne nazwy ER1025-04JP 3500 TR
ER1025-04JP-MIL
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 220nH Wysokość - Siedzą (Max) -
Częstotliwość - samorezonansowa 510MHz szczegółowy opis 220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Aktualna ocena 1.025A