EMI1206R-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: EMI1206R-1500
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Arkusze danych: 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje EMI1206R-1500
Part Number EMI1206R-1500 Producent API Delevan
Opis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 214351 pcs Arkusz danych 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria EMI1206R
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy EMI1206R-1500 3000 TR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba linii 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Impedancja @ Częstotliwość 1.5 kOhms @ 100MHz Wysokość (max) 0.051" (1.30mm)
Rodzaj filtra - Oporność DC (DCR) (maks.) 500 mOhm
Karta Grubość (mm) 200mA