DC780R-224K
API DelevanAPI Delevan
DC780R-224K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DC780R-224K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH
Arkusze danych: DC780R-224K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DC780R-224K
Part Number DC780R-224K Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25446 pcs Arkusz danych DC780R-224K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.772" Dia (19.60mm)
Zastawianie Unshielded Seria DC780R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy DC780R-224K BULK 250
DC780R224K
DN7848
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 220µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.831" (21.10mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 150 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Aktualna ocena 2.8A
Obecny - Nasycenie 7.4A