DC780-823K
API DelevanAPI Delevan
DC780-823K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DC780-823K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
Arkusze danych: DC780-823K.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DC780-823K
Part Number DC780-823K Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 26515 pcs Arkusz danych DC780-823K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.772" Dia (19.60mm)
Zastawianie Unshielded Seria DC780
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy DC780-823K BULK 100
DN2423
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 82µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.831" (21.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 82µH Unshielded Wirewound Inductor 4.8A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Aktualna ocena 4.8A Obecny - Nasycenie 12.1A