DC780-154K
API DelevanAPI Delevan
DC780-154K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DC780-154K
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH
Arkusze danych: DC780-154K.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DC780-154K
Part Number DC780-154K Producent API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 4A 98 MOHM TH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 28163 pcs Arkusz danych DC780-154K.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.772" Dia (19.60mm)
Zastawianie Unshielded Seria DC780
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy DC780-154K BULK 100
DN2426
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Materiał - Rdzeń Ferrite
Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz Indukcyjność 150µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.831" (21.10mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 4A 98 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 98 mOhm Max
Aktualna ocena 4A Obecny - Nasycenie 8.9A