C0603C-110NJ1T4
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: C0603C-110NJ1T4
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM
Arkusze danych: C0603C-110NJ1T4.pdf
Status RoHs Zgodny z RoHS
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje C0603C-110NJ1T4
Part Number C0603C-110NJ1T4 Producent API Delevan
Opis FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zgodny z RoHS
dostępna ilość 96970 pcs Arkusz danych C0603C-110NJ1T4.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 (1608 Metric) Rozmiar / Wymiar 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria C0603
Status RoHS RoHS Compliant oceny -
P @ Częstotliwość 32 @ 150MHz Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy C0603C-110NJ1T4 TR 200 temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Ceramic
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Częstotliwość indukcyjności - test 150MHz
Indukcyjność 110nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.040" (1.02mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1.3GHz cechy -
szczegółowy opis 110nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Aktualna ocena 300mA Obecny - Nasycenie -