5500R-333J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5500R-333J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
Arkusze danych: 5500R-333J.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5500R-333J
Part Number 5500R-333J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18196 pcs Arkusz danych 5500R-333J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Zastawianie Unshielded Seria 5500R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 5500R-333J 200 TR temperatura robocza -55°C ~ 130°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.520" (13.21mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Unshielded Inductor 5.96A 28 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 28 mOhm Max Aktualna ocena 5.96A
Obecny - Nasycenie 3.04A
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
5500R-275K
5500R-275K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 680MA 2.13 OHM
Na stanie: 24747 pcs
Pobieranie: 5500R-275K.pdf
RFQ
5500R-335K
5500R-335K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3MH 630MA 2.53 OHM
Na stanie: 27076 pcs
Pobieranie: 5500R-335K.pdf
RFQ
5500R-334J
5500R-334J
Opis: FIXED IND 330UH 1.97A 257 MOHM
Pobieranie: 5500R-334J.pdf
5500R-334K
5500R-334K
Pobieranie: 5500R-334K.pdf
5500R-333K
5500R-333K
Opis: FIXED IND 33UH 5.96A 28 MOHM SMD
Pobieranie: 5500R-333K.pdf
5500R-276K
5500R-276K
Opis: FIXED IND 27MH 210MA 22.7 OHM
Pobieranie: 5500R-276K.pdf
5500R-274K
5500R-274K
Opis: FIXED IND 270UH 2.1A 226 MOHM