5022R-622J
API DelevanAPI Delevan
5022R-622J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 5022R-622J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Arkusze danych: 1.5022R-622J.pdf2.5022R-622J.pdf
800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 5022R-622J
Part Number 5022R-622J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63576 pcs Arkusz danych 1.5022R-622J.pdf2.5022R-622J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria 5022R
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 5022R-622J 800 TR temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 6.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.230" (5.84mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 60MHz szczegółowy opis 6.2µH Unshielded Inductor 830mA 470 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max Aktualna ocena 830mA