4379R-471JS
Przegląd produktów
Part Number: 4379R-471JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 470NH 750MA 50 MOHM
Arkusze danych: 4379R-471JS.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4379R-471JS
Part Number 4379R-471JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 750MA 50 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6986 pcs Arkusz danych 4379R-471JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Shielded Seria 4379R
oceny - P @ Częstotliwość 106 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4379R-471JS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 470nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 260MHz szczegółowy opis 470nH Shielded Inductor 750mA 50 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Aktualna ocena 750mA