4379R-393KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4379R-393KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD
Arkusze danych: 4379R-393KS.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4379R-393KS
Part Number 4379R-393KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 125MA 3.1 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8953 pcs Arkusz danych 4379R-393KS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Shielded Seria 4379R
oceny - P @ Częstotliwość 120 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4379R-393KS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 39µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 17MHz szczegółowy opis 39µH Shielded Inductor 125mA 3.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Aktualna ocena 125mA