4379R-334KS
Przegląd produktów
Part Number: 4379R-334KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 330UH 75MA 8.8 OHM SMD
Arkusze danych: 4379R-334KS.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4379R-334KS
Part Number 4379R-334KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 75MA 8.8 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7516 pcs Arkusz danych 4379R-334KS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Shielded Seria 4379R
oceny - P @ Częstotliwość 100 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4379R-334KS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 330µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 4.6MHz szczegółowy opis 330µH Shielded Inductor 75mA 8.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 8.8 Ohm Max Aktualna ocena 75mA