4379-563JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4379-563JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD
Arkusze danych: 4379-563JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4379-563JS
Part Number 4379-563JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8549 pcs Arkusz danych 4379-563JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Shielded Seria 4379
oceny - P @ Częstotliwość 110 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4379-563JS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 56µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 14MHz szczegółowy opis 56µH Shielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Aktualna ocena 120mA