4302-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4302-332J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Arkusze danych: 4302-332J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4302-332J
Part Number 4302-332J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 46294 pcs Arkusz danych 4302-332J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Zastawianie Unshielded Seria 4302
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4302-332J TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 3.3µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.095" (2.41mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 40MHz szczegółowy opis 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 1.85 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max Aktualna ocena 285mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
4302-332F
4302-332F
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Na stanie: 17474 pcs
Pobieranie: 4302-332F.pdf
RFQ
4302-331K
4302-331K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM
Na stanie: 36376 pcs
Pobieranie: 4302-331K.pdf
RFQ
4302-331J
4302-331J
Pobieranie: 4302-331J.pdf
Pobieranie: 4302-332K.pdf
4302-332G
4302-332G