4232-272J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 4232-272J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM
Arkusze danych: 4232-272J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 4232-272J
Part Number 4232-272J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 66044 pcs Arkusz danych 4232-272J.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Zastawianie Unshielded Seria 4232
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 4232-272J TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 2.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 50MHz szczegółowy opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 407mA 1.25 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Aktualna ocena 407mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
4232-272G
4232-272G
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM
Na stanie: 45694 pcs
Pobieranie: 4232-272G.pdf
RFQ
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 153MA 8.8 OHM SMD
Na stanie: 42345 pcs
Pobieranie: 4232-273G.pdf
RFQ
4232-271K
4232-271K
Opis: FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM
Pobieranie: 4232-271K.pdf
Pobieranie: 4232-273K.pdf
4232-273J
4232-273J
Pobieranie: 4232-273J.pdf
Pobieranie: 4232-271J.pdf
4232-272F
4232-272F