3094R-393JS
Przegląd produktów
Part Number: 3094R-393JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD
Arkusze danych: 3094R-393JS.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3094R-393JS
Part Number 3094R-393JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8037 pcs Arkusz danych 3094R-393JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Unshielded Seria 3094R
oceny - P @ Częstotliwość 65 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 3094R-393JS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 39µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 13MHz szczegółowy opis 39µH Unshielded Inductor 84mA 7 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Aktualna ocena 84mA